Wyślij nam swój projekt, a otrzymasz szablon Landing Page

Wdrożymy go na twoim WordPressie
Co to jest Landing Page

Landing Page (strona docelowa, stroną lądowania) to prosta strona, na którą zostaje przekierowany użytkownik po wykonaniu jakiejś interakcji wcześniej np. kliknięcie w baner reklamowy na Facebooku, Adwords lub też kliknięcie w baner umieszczony w mailingu. Landing Page może być zarówno elementem większego serwisu lub występować samodzielnie.

Dlaczego potrzebujesz Landing Page

KONCENTRACJA NA NASZYM PRODUKCIE

Landing page zaprojektowany jest tak aby skupić uwagę wokół prezentacji jednego produktu lub usługi, dlatego użytkownicy koncentrują całą swoją uwagę jedynie na tym co chcemy im pokazać.

WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK KONWERSJI

Użytkownicy nie są rozpraszani dodatkowymi informacjami lub elemantami strony np. menu. dzięki czemu nie opuszczczają strony co wpływa na zwiększenie konwersji strony Landing Page.

NAKIEROWANIE DO WYKONANIA AKCJI

Użytkownicy będący na stronie landing page podejmują założone przez nas akcje czyli zostawienia danych kontaktowych, kupno, kliknięcie), ponieważ mogą poznać ofertę, jej zalety itp.
Brak strony landing page, może Cię kosztować utratę klientów i narażać na niepotrzebne koszty
Gdzie wykorzysztasz Landing Page

Generowanie Leadów

Landing Page wykorzystuje się przede wszystkim i najczęściej do zbierania danych kontaktowych czyli budowanie listy mailingowej potencjalnych klientów. Dane kontaktowe, które są najczęściej zbierane to imię, adres mailowy i telefon. W celu zbierania danych wykorzystuje się przynętę tzn. lead magnet. W zamian za darmowy produkt, klient zostawia swoje dane. Taką listę mailingową wykorzystuje się potem do celów marketingowych.

Strony sprzedażowe

Strony sprzedażowe (ang. sales page) wykorzystywane są do promocji i sprzedaży produktu lub usługi. Strona sprzedażowa to oczywiście landing page, który zawiera nieco więcej informacji o produkcie niż zwykły strona do zbierania leadów. Strona sprzedażowa ma jeden cel, zainteresować odbiorcę i przekonać go do zakupu, dlatego na takiej stronie dodaje się odpowiednie elementy np. opis, zalety, zastosowanie produktu. Oczywiście umieszczony jest również przycisk zakupu tego produktu.

Webinary i Eventy

Landing Page można wykorzystać również do promocji webinarów lub eventów. Strona ma za zadanie zaprosić odbiorcę do uczestnictwa w takim wydarzeniu. Oczywiście podczas zapisów czy też rejestracji zbiera się listę mailingową, która potem wykorzystuje się również do celów marketingowych.

Product Launch

Product Launch jest stroną landing page, którą wykorzystuje się podczas wprowadzania nowego produktu lub usługi na rynek. Celem strony jest poinformowanie wszystkich wokół, że coś jest przez Ciebie tworzone. Taką stronę możesz wykorzystać np. do promocji Twojego przyszłego kursu mailowego, kursu online lub konkretnej usługi.

Inne strony

Landing Page można wykorzystać do wielu celów. Można również wykorzystać stronę do stworzenia tzw. Upselli czyli stron, których celem jest zaoferowanie ulepszenia niż to, które klient chce faktycznie kupić. Można również wykorzystać do tworzenia stron typu Cross-selling, ich celem jest natomiast pokazanie produktów podobnych, po tym jak klient już dokona zakupu.

 

Zobacz zasady naszej współpracy

Krok 1. Pokaż nam projekt strony landing page.

Jeśli posiadasz stronę na zewnętrznej platformie np. ontrapages.com.

Jeśli znalazłaś gdzieś w internecie, idealny landing page, który chciałabyś wykorzystać.

Pokaż nam  projekt, stronę landing page, którą chciałabyś mieć.

Krok 2. Stworzymy i wdrożymy

Szablony Landing Page budujemy w opraciu o motyw Divi.

Jeśli nie posiadasz tego motywu na swoim WordPressie, to dostaniesz od nas wtyczkę Divi Page Builder, dzięki której stworzymy twój Landing Page.

Twój projekt zostanie przez nas wykonany, a następnie pokażemy Ci jak dodać landing page (lub wdrożymy za ciebie) na twoim WordPressie.

Jeśli posiadasz motyw Divi dostaniesz od nas 20% zniżkę na wykonany szablon.

Oferujemy Ci

Stworzony landing page będziesz mogła wykorzystać wielokrotnie, bez jakich kolwiek dodatkowych kosztów.

Twój landing page wdrażymy na Twoim WordPressie, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie wprowadzać w zmiany.

Będziesz mogła tworzyć kolejne strony Landing Page, modyfikując ten szablon lub tworząc nowy, a to wszystko za pomocą kreatora Drag and Drop.

Dostępne pakiety, wybierz swój

Posiadam Divi

Czas realizacji do 5 dni

320 zł

Nie posiadam Divi

Czas realizacji do 5 dni

400 zł

Zostańmy w kontakcie

Masz pytania? Chcesz wdrożyć Landing Page u siebie? skorzystaj z formularza i napisz do nas.